Kurumsal

KURULUŞUMUZ

1976 yılında Yaşar Erdim BALTO tarafından “Erdim Ticaret” adı ile kurulan firmamız, Türkiye genelinde bir çok üst düzey endüstri şirketine imalat, montaj, mühendislik ve bakım hizmetleri sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

 

Kuruluşunun 30. yılında, yönetimin ikinci jenerasyona geçmesi sebebiyle tekrar yapılanarak 2006 yılının Kasım ayında “A-B Makina & Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti.” adını almıştır.

 

Teknolojinin hızla gelişmesine bağlı olarak imalat kabiliyetlerinin zaman içerisinde artmasıyla birlikte şirketimiz organik bir şekilde büyüyerek modern makina parklarına sahip bir seviyeye gelmiş ve uluslararası imalat yeterliliği kazanmıştır.

MİSYONUMUZ

 

  • Kuruluş ilkelerimize bağlı kalarak, önce Türkiye’nin sonra da bulunduğu coğrafyanın en güvenilir endüstriyel imalat ve mühendislik firmalarından biri olmak,
  • Birlikte çalıştığımız yüzlerce çalışanımızın sayısını artırmak, mühendislik ve üretim teknolojileri alanlarında küresel gelişmeye katkıda bulunabilecek bir seviyeye ulaşmak.

VİZYONUMUZ

 

  • Geleceğin endüstriyel dünyasını benimsemek, uyum sağlamak ve verimliliği en üst seviyede tutarak bu yolda uluslararası rekabet seviyesini yakalamak,
  • Çevreyi ve doğal yaşamın düzeni koruyarak, insana doğrudan katkı sağlayacak yeteneklere sahip yüksek teknolojiler üretmek.

ORGANİZASYONUMUZ

AB Makina - Organizasyon TUR

KADROLARIMIZ

İSG uzmanlarımız, işyeri hekimlerimiz, kalite sistem yöneticilerimiz, kurumsal ilişkiler temsilcilerimiz, proje yöneticilerimiz, saha koordinatör ve planlama uzmanlarımız, teknik ressamlarımız, mali işler ve analiz uzmanlarımız, uluslararası sertifikalı kaynakçılarımız, deneyimli formenlerimiz, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilme, yüksekte çalışma, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini almış sertifikalı personellerimiz, sertifikalı ilk yardım ve yangın müdahale ekiplerimiz, tecrübeli mühendis ve idari kadromuz ile büyük sanayi kuruluşlarında başarılı projelere imza atmaktayız.